(0232) 344 43 14  -  bilgi@elitsmyrna.com

El ve Ayak Bakımı - Manikür ve Pedikür Uygulamalarımız Hakkında Detaylı Bilgi ve Daha Fazlası İçin

Siz Değerli Müşterilerimizi Güzellik Merkezimize Bekleriz...

El ayak ve tırnak bakımı günümüzde metroseksüelliğin artmasıyla hem erkek hem de kadınlar için önem kazanmıştır. Bakımlı olmak için el ayak ve tırnak bakımı kişisel görünümün yanında sağlık için de çok önemlidir. Düzensiz yapılan bakım veya hiç bakım yapılmaması ellerde ve ayaklarda mantar oluşumuna neden olabilir. Düzenli ve profesyonel bir bakım aynı zamanda sizin yaşam kalitenizi de etkiler. Örnek verecek olursak eller sürekli göz önündedir. Siz ne kadar bakımlı ve güzel olursanız hayat kalitenizde o denli artacaktır.

Manükür

El ve tırnakları güzel göstermek ve gereken nemi vermek için yapılan bakım işlemidir. Manikür temizleme, tırnaklara şekil verme, ölü deriden arındırma, nemlendirici özel bakım ürünü ile masaj ve oje uygulamasından oluşur. Hijyen ve temizlik kurallarına uygun bir ortamda uzman bir manikürisden alacağınız işlem sizi ve ellerinizi mutlu edecektir.

Pedikür

Zamanla ve yanlış ayakkabı seçiminden dolayı oluşan nasır, tırnak batığı veya tırnak kenarında birikmiş etlerin temizlenerek topukda oluşan kalınlaşmış deriyi törpü ile arındırarak pürüzsüz ve yumuşak bakımlı ayaklar için uygulanan bir işlemdir. Pedikür işlemini uygulayacak kişinin işinin ehli ve tecrübeli bir uzman olmasına dikkat edilmelidir.

 

:    +90 (541) 618 14 75

Gsm

Tel

:    +90 (232) 344 43 14

Tel

:    850 644 46 02

E-Mail

:    bilgi@elitsmyrna.com

Adres

:    Mansuroğlu Mah. 286 Sok. No: 16

     Ali Çolakoğlu İş Mer. A Blok K: 1/3

     Bayraklı - İzmir

   İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

TANITIM VİDEOMUZ

© Copyright 2016 Elit Smyrna Estetik ve Güzellik Merkezi Tüm Hakları Saklıdır.