(0232) 344 43 14  -  bilgi@elitsmyrna.com

Hair Pigmentasyon Saç Simülasyonu Uygulamalarımız Hakkında Detaylı Bilgi ve Daha Fazlası İçin

Siz Değerli Müşterilerimizi Güzellik Merkezimize Bekleriz...

Hair pigmentasyon,  saç simülasyonu veya saç dövmesi ismiyle bilinen bu yöntem herhangi bir hastalık, ilaç kullanımı veya diğer nedenlerden dolayı dökülmüş yada seyrelmiş saç köklerine özel boya ve cihazlar yardımıyla yapılan saç dövmesi, kellik giderme yöntemidir. Mikro pigmentasyon tekniği ile yaklaşık yüz bin civarında saç kökü görünümü kafa derisine uygulanarak saç diplerine gür bir görünüm kazandırılır. Uygulama cerrahi bir müdahale gerektirmediğinden saç ekme işlemindeki gibi acılı, ağrılı ve kanlı değildir.

Saç simülasyonu işleminde hiç saçı olmayan ya da kafasında lokal saç kalmış kişilerin devamlı olarak çok kısa saç kullanmaları şartıyla kafa derisinde saç kökü varmış görüntüsünü kazandırmak temel amaçtır. Oldukça doğal bir görüntü vermesi nedeniyle tüm dünyada tercih edilmektedir.

 

Saç simülasyonu klasik bobinli dövme makineleri kullanılarak yapılmaz. Kullanılan iğnelerden ve boyasından tutun, deri altı uygulama hassaslığına ve derinliğine kadar kendine has çok özel bir uygulama tekniği vardır. Hem erkeklere, hem de bayanlara  uygulanabilmektedir.

 

Saç simülasyonun süresi uygulama alanın büyüklüğüne göre değişmektedir. Ortalama 30 dk ile 3 saat arasında değişmektedir. İşlem sonrası hasta günlük hayatına hemen dönebilmektedir. Aynı gün ılık duş ile saç yıkanabilmektedir.

 

Saç Simülasyonu Uygulama Aşamaları

 

Uzmanımız saç simülasyonu yaptırmak isteyen kişiye saç simülasyonu işlem ve aşamaları hakkında detaylı bilgi vererek kişinin beklentileri öğrenilip karar verme aşaması desteklenir.

 

Saç simülasyonu yaptırmaya karar vermiş kişinin saç ve cilt analizi yapılır ve anestesik krem yardımıyla saç derisi uyuşturulur. Özel olarak geliştirilmiş saç simülasyon şampuanı ile yıkanır.

 

Kişinin saç ve cilt yapısına uygun bitkisel içerikli boya hazırlanıp saç simülasyonu cihazı ile saç derisine minik dokunuşlar ile işlenir. İşlem sonrası bakım jeli uygulaması ile işlem kalitesi arttırılır.

 

 

 

:    +90 (541) 618 14 75

Gsm

Tel

:    +90 (232) 344 43 14

Tel

:    850 644 46 02

E-Mail

:    bilgi@elitsmyrna.com

Adres

:    Mansuroğlu Mah. 286 Sok. No: 16

     Ali Çolakoğlu İş Mer. A Blok K: 1/3

     Bayraklı - İzmir

   İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

TANITIM VİDEOMUZ

© Copyright 2016 Elit Smyrna Estetik ve Güzellik Merkezi Tüm Hakları Saklıdır.