(0232) 344 43 14  -  bilgi@elitsmyrna.com

Cryolipoliz Soğuk Lipoliz Bölgesel İncelme Hakkında Detaylı Bilgi ve Daha Fazlası İçin

Siz Değerli Müşterilerimizi Güzellik Merkezimize Bekleriz...

Hareketsiz yaşam tarzı ve yanlış beslenme alışkanlıkları neticesinde günümüzün en büyük sorunlarından biri haline gelen fazla kilolar ve bu fazla kiloların beraberinde getirdiği sağlık sorunları neticesinde milyonlarca kişiyi zayıflama yöntemleri arayışı içerisine sürüklemektedir. Özellikle bel ve basen bölgesinde etkisini gösteren yağ dokusunun neden olduğu rahatsız edici görüntü sebebiyle bölgesel incelme yöntemi içinde en dikkat çekici ve etkili yöntemlerden biridir soğuk lipoliz.

Cryolipoliz diğer bilinen adıyla soğuk lipoliz  yağ hücrelerinin -3 ile -10 derece arasında dondurularak kristalize olan ve yapısı bozulan yağ hücrelerinin lenf dolaşımı ile vücuttan doğal yolla atılması işlemidir.

 

Soğuk Lipoliz cerahi bir yöntem olmayan, hastanede kalmayı gerektirmeyen, kişiyi konfor içinde acısız, ağrısız ve yan etkisiz bir şekilde istenilen bölgelerdeki yağlardan kurtulunmasına olanak vermektedir. Sosyal hayatın sürekliliğini bozmayan bir uygulama olmasından dolayı da günümüzde oldukça rağbet görmektedir.

 

Hemen hemen  her bölge için uygulanabilen soğuk lipoliz yöntemi sayesinde vücuttan % 25 ile %40’a kadar yağ dokusunun atılması ve 5 ile 15 santimetreye kadar da incelme sağlanması mümkün olabilmektedir. Özellikle bel, kalça, basen, sırt ve kol gibi yağ dokusunun yoğun olarak biriktiği bu bölgelerde ciddi sonuçlar alınabilmektedir.

SOĞUK LİPOLİZ KİMLERE UYGULANMAZ;

 

Özellikle hamilelere, çocuklara, böbrek ve karaciğer hastalığı bulunanlara . Soğuğa karşı hassas olan ya da soğuğa karşı toleransı olmayan kişilere soğuk lipoliz uygulanmaz. Bu sistem 15 yaşını bitiren, böbrek rahatsızlığı, kalp rahatsızlığı, soğuğa alerjisi olmayan kişilerde, bayanlarda regl dönemlerine denk gelmeyecek şekilde uygulanmaktadır. Soğuk Lipoliz uygulaması normal doğumdan 4 ay, sezeryan ile yapılan doğumlardan dan ise 6 ay sonra uygulanabilmektedir.

 

Özetlemek gerekirse tek bir seansta bile gözle görülür ciddi farkların ortaya çıkarıldığı bu uygulamada bir aylık bir süre sonunda ise mükemmel değişimler yaşanmaktadır. Birçok kişi için tek seans yeterli olabilecekken, yoğun yağ tabakasına sahip olan kişiler için ise bir aylık seans süreci içerisinde ikinci bir seans uygulanabilmektedir.

 

:    +90 (541) 618 14 75

Gsm

Tel

:    +90 (232) 344 43 14

Tel

:    850 644 46 02

E-Mail

:    bilgi@elitsmyrna.com

Adres

:    Mansuroğlu Mah. 286 Sok. No: 16

     Ali Çolakoğlu İş Mer. A Blok K: 1/3

     Bayraklı - İzmir

   İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

TANITIM VİDEOMUZ

© Copyright 2016 Elit Smyrna Estetik ve Güzellik Merkezi Tüm Hakları Saklıdır.